Book cover - Sedma - Author Peter Newman

Sedma

Author Peter Newman

  • Release Date: 2019-04-25
  • Genre: Fantasy

Sedma Summary


Sedma - Osamělá pouť němého hrdiny. Strhující debut z originálního temného světa plného démonů a ztroskotaných létajících lodí.
Od doby, kdy se Tulák vydal do Zářícího města s Vesper v náručí a Gaminým mečem v ruce, uplynulo mnoho let.  
Svět se změnil. Vesper, kráčející ve stopách svého otce, uzavřela Trhlinu mezi realitou a světem démonů, aby zachránila poslední zbytky lidstva. Tím však ve svém světě uvěznila pekelnou hordu i všechny, kteří podlehli démonické nákaze — ať už dobrovolně, či nikoli.  
Nyní nastává nový věk, kdy v cestě k nové, lepší budoucnosti zdánlivě nic nestojí, a Vesper jménem císařství usiluje o spojenectví a mír s démony. To však platí jen do chvíle, kdy se ve svatyni otevřou oči. Sedma se probouzí.
 -----
Přečíst tuto knihu je pro všechny fanoušky klasické vědecko-fantastické literatury naprostá nutnost.
- SciFiNow 
Ponořte se do úžasně nápaditého světa okřídlených mečů a rozbitých solárních článků. 
- SFX 
Když jsem se s Newmanem setkal poprvé, byl jsem unesen jeho zralým, suverénním a chytrým stylem psaní. To, že Newmanovy knihy patřily k tomu nejlepšímu, co jsem za poslední dva roky četl, vděčí zvrácenosti jeho světa. Ani Sedma není výjimkou.
- Sfbook.com 

Peter Newman vyrostl v Londýně, kde studoval pedagogiku na Central School of Speech and Drama. Vyučoval dramatickou výchovu na střední škole a v současnosti se živí jako instruktor firewalkingu. Debutoval prvním dílem trilogie o tajemném mlčenlivém hrdinovi Tulák (2015, česky Host 2016), na který navazují romány Zlo (2016, česky Host 2017) a Sedma (2017, česky Host 2019). Autor žije v Somersetu.

keyboard_arrow_up

Integrately - Integrate Your Apps In 1 Click