Book cover - Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i druga - Author J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne, Małgorzata Hesko-Kołodzińska & Piotr Budkiewicz

Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i druga

Author J.K. Rowling, John Tiffany, Jack Thorne, Małgorzata Hesko-Kołodzińska & Piotr Budkiewicz

  • Release Date: 2019-10-02
  • Genre: Theater

Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i druga Summary


Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Część pierwsza i druga - Harry Potter i przeklęte dziecko, opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne'a i Johna Tiffany'ego i sztuka Jacka Thorne'a, teraz ukazuje się w wersji z dodatkami. Poszerzone i poprawione wydanie zawiera rozmowę między reżyserem Johnem Tiffanym a scenarzystą Jackiem Thorne'em, w której dzielą się swoim doświadczeniem i anegdotami, drzewo genealogiczne Harry'ego Pottera i porządek chronologiczny najważniejszych wydarzeń ze Świata Czarodziejów ukazany na osi czasu.

Harry Potter nigdy nie miał łatwego życia, a tym bardziej nie ma go teraz, gdy jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym. Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, którego nigdy nie chciał przyjąć. Gdy przyszłość zaczyna złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn muszą stawić czoło niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.

keyboard_arrow_up